Důvody proč spolupracovat s Enterem...

Neodoláte pokušení si ho nevzít!
Enter je líbivý, roztomile malý a hlavně sexy! Navíc velikost notýsku A6 je velmi praktická a bez problémů se vejde pánům do kapsy, či dámám do kabelky. Klademe velký důraz na grafické i tiskové zpracování, přehlednost a jednoduchou orientaci (jednotlivé rubriky jsou od sebe výrazně barevně odlišeny) a samozřejmě v neposlední řadě na obsahovou část. Enter se nesnaží "pouze" informovat o nadcházejících akcích, ale snaží se být milým společníkem po celý měsíc. Z tohoto důvodu Enter obsahuje zajímavé čtení jako jsou např. rozhovory, reportáže, novinky, různé tipy na jídlo, výlety, apod. Enter je kulltura a také životní styl. Zkrátka je kámoš, co vám poradí a ještě vás pobaví!

Čtenáři nás mají rádi a my je!
Naší cílovou skupinu jsou lidé, kteří se rádi baví, kulturně žijí, zkrátka žádní peciválové, ale aktivní lidé. Jsme zacílení na čtenáře ve věku 18 - 55 let bez rozdílu pohlaví. Z tohoto důvodu je optimálně navržená distribuční síť, která si klade za cíl v termínu vydání nového čísla zasáhnout centrum města a všechny důležitá místa s velkou frekvencí obyvatel. Zkrátka distribuce musí být co nejvíce efektivní. V současnosti máme již přes 99 distribučních míst.

Obchodovat s námi je výhodné!
Snažíme se především o to, aby vaše peníze do Enteru vložené se vám minimálně 100% vrátily, v lepším případě, aby přinesly zisk! Naším heslem je nabízet kvalitně, dostupně a levněji než naše přímá konkurence.

Nesedřeme z vás kůži!
Rádi vám sestavíme mediální plán na míru, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a možnostem. Pro někoho se hodí jednorázová inzerce, někdo bude spíše potřebovat 3 měsíční kampaň a někomu se vyplatí dlouhodobá, třeba až roční, spolupráce...

Komerční inzerce:
celostrana ... již od 3490,- Kč/měsíc
půlstrana ... již od 1990,- Kč/měsíc

Hudba, kluby, restaurace a bary:
celostrana ... již od 2790,- Kč/měsíc

Napište si o ceník: redakce@enterUL.cz
nebo rovnou volejte: 739 312 901

 

redakce časopisu ENTER UL
Brněnská 1063/2
400 01 Ústí nad Labem
tel.: 739 312 901
Napište nám: redakce@enterUL.cz

 
 
  All rights reserved © 2009-2021 Staňte se fanouškem!